Andrzej Seweryn “Ja Prowadzę!”

Andrzej Seweryn

Ja prowadzę!

"Ja prowadzę!” to wywiad rzeka z Andrzejem Sewerynem, wybitnym i popularnym polskim aktorem teatralnym i filmowym, "ojcem chrzestnym” naszego festiwalu.  

Te fascynujące rozmowy zostały przeprowadzone przez świetne duo dziennikarskie, dokumentalistę Arkadiusza Bartosiaka i lektora filmowego Łukasza Klinke.

Wśród poruszanych tematów znajdują się zarówno zagadnienia dotyczące świata teatru i filmu, jak i polityki i życia prywatnego artysty. Aktor dzieli się między innymi wspomnieniami z dzieciństwa i młodości, oraz opowiada o początkach pracy artystycznej. Pasjonująca lektura dla wszystkich wielbicieli teatru i filmu.

"Ja prowadzę!" to szczery, wielowymiarowy i bardzo ciekawy portret Andrzeja Seweryna. To książka dla tych, których interesuje aktorstwo i jego tajemnice, współczesna historia Polski, niebanalne życie rodzinne oraz dla fanów sportu, by dowiedzieli się co w sztuce oznacza podanie do Benzemy. Czyta się znakomicie!


Grażyna Torbicka

KLIKNIJ ŻEBY POSŁUCHAĆ WYWIADU ​?

CENA: $39 PLUS FREE SHIPPING

Data wydania: 2019-10-30
Data 1. wyd. pol.: 2019-10-30
Liczba stron: 496
Język: polski
ISBN: 9788328069886
Wydawnictwo:
Grupa Wydawnicza Foksal, W.A.B.
Kategoria: biografia, autobiografia, pamiętnik

BONUS

20% OFF na bilety PFF Miami 2020 z każdym egzemplarzem!

Dzięki wspaniałomyślności samego artysty mamy niezwykłą okazję zaoferowania tej znakomitej książki, która właśnie ukazała się na półkach księgarskich w Polsce.

Mamy bardzo ograniczoną ilość egzemplarzy – tylko 50! Dlatego oferujemy je tylko dla najbliższych przyjaciół PFF Miami. 

Dochód ze sprzedaży książek jest przeznaczony na cele organizacyjne PFFM.

Any Questions? Send us a message

Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page